Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem


9399,00 

Kompaktowy piekarnik z parowarem z Cyfrowym Pierścieniem Sterującym oraz dotykowym wyświetlaczem TFT- touchdisplay. Funkcja asystenta dań, PerfectBake Plus, PerfectRoast Plus. Sterowanie z Home Connect za pomocą aplikacji.

Dostępność: Na zamówienie - czas realizacji zależny od aktualnej dostępności towaru u producenta Kod produktu: CSG7364B1 Kategoria: EAN: 4242005326143Stan produktu: Nowy Gwarancja: Producenta - 2 lata

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

produkty bezpośrednio od producenta

BEZPIECZNE i WYGODNE PŁATNOŚCI

Przelewy24 (szybki przelew, BLIK, VISA, MasterCard), przelew tradycyjny, pobranie

ZAPYTAJ O PRODUKT / NEGOCJUJ CENĘ

  Pytanie o produkt / Negocjuj cenę

  Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres e-mail.
  * - Pole wymagane
  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularzu kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądanie zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Tomasz Działach FM KUCHNIE ul. Opolska 60, 31-277 Kraków.
  Płatności obsługuje Przelewy24

  Przedłużona gwarancja EasyProtect®

  Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

  dowiedz się więcej

  Opis

  Kompaktowy piekarnik do zabudowy z parowarem Bosch CSG7364B1 Czarny Seria 8

  Kompaktowy piekarnik z parowarem z Cyfrowym Pierścieniem Sterującym oraz dotykowym wyświetlaczem TFT- touchdisplay. Funkcja asystenta dań, PerfectBake Plus, PerfectRoast Plus. Sterowanie z Home Connect za pomocą aplikacji.

  • Home Connect z funkcją zdalnego sterowania i monitorowania: odkryj pełen potencjał swojego inteligentnego piekarnika.
  • Porady kulinarne: dostęp do praktycznych wskazówek za pomocą aplikacji Home Connect.
  • Wyświetlacz dotykowy TFT Touch Display Plus: łatwe sterowanie dzięki innowacyjnemu Cyfrowemu Pierścieniowi Sterującemu i powiększonemu ekranowi dotykowemu TFT.
  • Cyfrowy Pierścień Sterujący: łatwy i nowoczesny sposób na wybór ustawień piekarnika.
  • Funkcja Air Fry: umożliwia idealne przyrządzanie chipsów ziemniaczanych i warzywnych.

  Home Connect – Zdalne zarządzanie gotowaniem.

  Chcesz poznać cały potencjał swojego piekarnika? Wystarczy podłączyć go do zarejestrowanego konta Home Connect (www.home-connect.com), aby sterować urządzeniem z dowolnego miejsca, kiedykolwiek i tak jak chesz. Możesz też użyć opcji sterowania głosem za pomocą aplikacji Amazon Alexa lub Google Assist. Uruchamiaj i zatrzymuj funkcje, zmieniaj ustawienia i zarządzaj ulubionymi – spoza swojej kuchni. Aplikacja prześle Twoje regulacje bezpośrednio do piekarnika, a Ty dostaniesz powiadomienie push o wykonaniu zlecenia. Aktualizacja oprogramowania pozwoli na bieżąco unowocześniać działanie piekarnika. Ciesz się gotowaniem według swoich zasad.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 70

   Świat przepisów – Odkryj bogactwo smaków.

  Wynajdowanie nietuzinkowych, zgodnych z Twoimi upodobaniami dań bywa męczące bez podanych dokładnych parametrów odnośnie temperatury i czasu pieczenia. Teraz Home Connect wyręczy Ciebie ze zgadywania. Dzięki pełnemu dostępowi do świata ekscytujących przepisów Home Connect prześle optymalne ustawienia wybranych przepisów bezpośrednio do piekarnika. Wystarczy na smartfonie wybrać danie spośród wielu kolekcji przepisów w aplikacji Home Connect, a piekarnik automatycznie ustawi optymalny tryb grzania, temperaturę oraz czas pieczenia dla Ciebie. Oczywiście możesz zapisać ulubione przepisy w aplikacji Home Connect dla łatwego dostępu. Ciesz się łatwością przyrządzania najbardziej wymagających posiłków. Aby skorzystać z tych udogodnień, wystarczy połączyć piekarnik z zarejestrowanym kontem Home Connect.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 71

  Porady kulinarne – Kulinarne wsparcie i praktyczne porady.

  Nadążanie za nowinkami kulinarnymi wymaga czasu i wysiłku. Dzięki aplikacji Home Connect zawsze masz pod ręką dostęp do innowacyjnych technik gotowania i przyrządzania żywności – w swoim smartfonie lub tablecie. Doskonalenie umiejętności kulinarnych nigdy nie było równie łatwe i wygodne. Aby skorzystać z porad kulinarnych wystarczy połączyć piekarnik z zarejestrowanym kontem Home Connect.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 72

  Inteligentny piekarnik, który podąża za Twoimi przepisami.

  Home Connect zapewnia pełny dostęp do bogatego świata ekscytujących przepisów. Aplikacja prześle wybrane przepisy z ustawieniami dla danego przepisu bezpośrednio do piekarnika. Wybierz wybraną potrawę, a piekarnik automatycznie ustawi optymalny tryb grzania, temperaturę i czas pieczenia za Ciebie. Oczywiście możesz zachować ulubione przepisy w aplikacji Home Connect dla łatwiejszego dostępu i skorzystać bez trudu nawet z najbardziej wymagających przepisów.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 73

  Sprawdź status piekarnika – nawet jeśli nie jesteś w domu.

  Czy wychodząc z domu zostawiłem piekarnik włączony? Pytanie, które zadręcza każdego kucharza. Piekarniki Home Connect z funkcją zdalnej kontroli rozwieją wszelkie wątpliwości. Możesz być spokojny. Wystarczy użyć urządzenie przenośne i sprawdzić status piekarnika, wygodnie sterując i monitorując piekarnik zdalnie za pomocą aplikacji Home Connect. Mając dostęp do piekarnika możesz opuścić dom wiedząc, że wszystko jest w najlepszym porządku.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 74

  Cyfrowy Pierścień Sterujący – Intuicyjność w cyfrowym kształcie.

  Z naszym Cyfrowym Pierścieniem Sterującym obsługa piekarnika jest nie tylko łatwiejsza, ale też o wiele nowocześniejsza. Zamiast manewrować pokrętłem, możesz intuicyjnie regulować ustawienia piekarnika bezpośrednio na panelu sterowania za pomocą dotyku. Wystarczy przesunąć palcem po obwodzie cyfrowego wizerunku pierścienia na panelu sterowania i potwierdzić ustawienie jednym dotknięciem.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 75

  TFT Touch Display Plus

  Innowacyjny, Cyfrowy Pierścień Sterujący sprawia, że gotowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Przesuwając palcem po obwodzie usytuowanego centralnie pierścienia cyfrowego, bez trudu wybierasz żądane ustawienia. Sterowanie wspomaga pełnopowierzchniowy, wysokiej rozdzielczości ekran dotykowy TFT z czytelnym tekstem oraz zintegrowanymi przyciskami bezpośredniego wyboru. Realistyczny obraz dań oraz informacje na tarczy Cyfrowego Pierścienia Sterującego prowadzą Cię krok po kroku przez opcje programu. Dzięki temu masz zawsze jasny obraz sytuacji i pełną kontrolę nad funkcjami urządzenia.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 76

  Perfect Steam – chleb lub kurczak upieczony z dodatkiem pary dla większej chrupkości i lepszego nawilżenia.

  Chcesz upiec chleb lub kurczaka za pomocą pary, aby uzyskać chrupkość i nawilżenie? Precyzyjny czujnik stale monitoruje poziom tlenu i kalkuluje poziom wilgotności we wnętrzu komory piekarnika i automatycznie reguluje proces oddziaływania parą. Za każdym razem gdy wybierzesz funkcję Added Steam lub danie wspomagane parą, czujnik zostanie włączony i reguluje perfekcyjną dawkę pary. Perfect Steam zrobi to wszystko automatycznie.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 77

  Steam Plus – podkręcamy grzanie dla lepszego smaku.

  Czy warzywa są dla Ciebie oczywistym składnikiem zdrowej diety? Dla nas też. Warzywa gotowane na parze pozostają chrupkie, a drób i ryby są pyszne i delikatne. Ponadto, zachowują zarówno swój pełny, naturalny aromat, jak i większość witamin i składników odżywczych. A ponieważ nowa funkcja Steam Plus gotuje na parze w temperaturze do 120°C, potrawy przyrządzane są szybciej i zachowują jeszcze więcej witamin i składników odżywczych. Nowa funkcja Steam Plus: nasz wkład w Twoją zdrową dietę.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 78

  Gotuje na parze tak delikatnie, że nawet witaminy zostaną na kolacji

  W przypadku delikatnego gotowania na parze warzywa pozostają chrupiące, a drób oraz ryby stają się soczyste i miękkie. Potrawy gotowane w gorącej parze nie tylko zachowują witaminy i minerały, ale także swój pełny, naturalny aromat. Dlatego można darować sobie dodatkowe przyprawianie i użyć znacznie mniej soli podczas gotowania. Dzięki parze można nawet gotować bez dodawania oleju czy innego tłuszczu.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 79

  Para Plus – potrawy stają się chrupiące na zewnątrz i soczyste wewnątrz.

  Dodając odpowiednią dawkę pary w określonych momentach, funkcja Added Steam nada Twoim potrawom apetyczną fakturę wewnątrz i na zewnątrz. Działa to świetnie na pieczywo, które pokrywa się chrupiącą skórką, zachowując jednocześnie pulchny miękisz. Para działa też świetnie na pieczone mięsa i odgrzewane dania. Po prostu napełnij pojemnik wodą, a piekarnik zajmie się resztą.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 80

  Funkcja Steam Boost – piecz udane, chrupiące pieczywo dzięki pojedynczym uderzeniom pary.

  Nie ma jak domowy chleb! Jeśli chcesz zasłynąć własnym, pysznym chlebem, aktywuj funkcję Steam Boost, dzięki której dodasz krótkie, mocne uderzenia pary podczas pieczenia. Wpuszczając, zgodnie z życzeniem, pojedyncze porcje pary do wnętrza, masz sukces zapewniony! Nikt się nie oprze chrupiącej skórce i miękkiemu, puszystemu wnętrzu Twojego chleba.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 81

  Funkcja Air Fry – umożliwia idealne przyrządzanie chipsów ziemniaczanych i warzywnych.

  Dlaczego nie zrobić domowych chipsów ziemniaczanych? Albo chrupiących krążków z innych świeżych warzyw? Wystarczy umieścić cienko pokrojone ziemniaki lub warzywa na blasze Air Fry & Grill, dodać odrobinę oleju i wybrać funkcję Air Fry, a wkrótce będzie można podjadać pyszne chipsy przed telewizorem. Jest też inna opcja: blacha Air Fry & Grill nadaje się również do grillowa. Blacha Air Fry & Grill (HEZ629070) dostępna jest również jako wyposażenie dodatkowe.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 82

  PerfectRoast Plus – świetnie wie, kiedy pieczeń jest gotowa.

  Przy pieczeniu wołowiny, całych ryb i kurczaków najważniejszą rolę odgrywa czas. PerfectRoast Plus zwalnia Cię ze zgadywania, kiedy Twoje pieczyste uzyska idealną miękkość. Termosonda wykorzystuje trzy punkty pomiarowe we wnętrzu potrawy dla sprawdzania temperatury. Osiągnięcie docelowej temperatury oznacza, że danie zostało idealnie upieczone. Dzięki sztucznej inteligencji piekarnik może nawet poinformować Cię, za ile minut potrawa będzie gotowa do podania, pozwalając Ci precyzyjnie zaplanować czas posiłków. Aby korzystać z funkcji PerfectRoast Plus, wystarczy podłączyć piekarnik do zarejestrowanego konta Home Connect. Ponadto, Asystent Termosondy pomoże Ci, gdy nie wiesz, jakie ustawienie będzie najlepsze do osiągnięcia ulubionego stopnia wypieczenia. Jeśli, na przykład, zażądasz polędwicy “średnio krwistej”, Asystent zarekomenduje odpowiednią temperaturę wnętrza.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 83

  PerfectBake Plus – dostosowuje ustawienia pieczenia i informuje, kiedy danie można wyjąć z piekarnika.

  Pieczenie nigdy nie było tak proste. Wystarczy wybrać potrawę np. “Muffiny” i nacisnąć przycisk Start. Resztą zajmie się piekarnik. A co najlepsze: dzięki sztucznej inteligencji oraz czujnikowi, który mierzy wilgotność w komorze piekarnika, widzisz, ile minut pozostało do momentu, gdy danie będzie gotowe. Aby korzystać z funkcji Perfect Bake Plus, wystarczy podłączyć piekarnik do zarejestrowanego konta Home Connect.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 84

  EcoClean Direct – łatwe czyszczenie piekarnika.

  EcoClean Direct eliminuje wysiłek związany z czyszczeniem piekarnika. Specjalna powłoka z mikrocząsteczek ceramicznych na ścianach i suficie piekarnika delikatnie usuwa tłuszcz podczas pieczenia. Gdy chcesz wyczyścić piekarnik, przetrzyj po prostu spód i szklane drzwi. Aby zapewnić optymalne czyszczenie, wystarczy co jakiś czas włączyć cykl regeneracji. Dzięki trwałej powłoce oszczędzasz czas i energię.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 85

  Asystent czyszczenia – łatwe czyszczenie w dogodnej chwili.

  Piekarnik jest lekko zabrudzony i chcesz go szybko wyczyścić? Wystarczy umieścić ok. 400ml wody i kroplę detergentu do mycia naczyń na dnie piekarnika, następnie nastaw odpowiednią funkcję grzania, temperaturę oraz czas. Ta przyjazna dla środowiska metoda czyszczenia zmiękcza resztki powstałe po pieczeniu. Wystarczy je wytrzeć ściereczką, a cały proces czyszczenia jest szybki i nieskomplikowany.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 86

  Termoobieg 4D – równomierna dystrybucja ciepła dla doskonałych efektów.

  Tryb 4D hotair zapewnia równomierną dystrybucję ciepła w całym wnętrzu. Dzięki temu możesz piec jednocześnie na dwóch poziomach, uzyskując równie świetne efekty na górze i na dole.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 87

  Funkcja Ulubione – wybór i zarządzanie ulubionymi ustawieniami piekarnika.

  Funkcja ta zwalnia Cię z konieczności wielokrotnego wprowadzania tych samych ustawień dla ulubionego dania. Wystarczy zapisać je w zakładce “Ulubione”, aby mieć do nich natychmiastowy dostęp w dowolnym momencie, zarówno w urządzeniu, jak i w aplikacji Home Connect. Aby korzystać z funkcji “Ulubione”, wystarczy połączyć piekarnik z zarejestrowanym kontem Home Connect.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 88

  Automatic Switch-off – automatyczne zakończenie procesu pieczenia z chwilą gdy danie jest gotowe.

  Nie masz pewności, czy Twój suflet, pizza lub pieczeń są już naprawdę gotowe? Za pomocą funkcji Asystent piekarnik Bosch automatycznie się wyłączy po zakończeniu programu. Piekarnik wykryje, kiedy potrawa będzie gotowa i poinformuje Cię o tym za pomocą sygnału lub aplikacji Home Connect. Aby korzystać z funkcji wystarczy połączyć piekarnik z zarejestrowanym kontem Home Connect.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 89

  Drzwi piekarnika otwierają się i zamykają nadzwyczaj delikatnie i cicho dzięki systemom Soft Open i Soft Close

  Obsługa drzwi jest teraz wygodniejsza niż kiedykolwiek, a specjalny mechanizm wygłuszający skutecznie zapobiega trzaskaniu drzwi. Do zamknięcia wystarczy delikatne popchnięcie, a mechanizm sam wyhamowuje drzwi, domyka je cicho i delikatnie, gwarantując długą żywotność zarówno urządzeniu jak i drzwiom.

  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 90

  Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą przedstawiać inny model produktu w stosunku do opisywanego.

  Specyfikacja techniczna

  Design:

  • Sterowanie sensorowe Touch Control
  • Cyfrowy Pierścień Sterujący
  • Wnętrze piekarnika: emalia antracytowa GranitEmail

  Typ piekarnika / rodzaje grzania:

  • Kompaktowy piekarnik z parowarem z 21 funkcjami grzania: termoobieg 4D, grzanie góra/dół, grill z obiegiem powietrza, grill o dużej powierzchni, grill o małej powierzchni, funkcja Pizza, grzanie dolne, gotowanie w niskiej temperaturze, podgrzewanie, podtrzymywanie ciepła, termoobieg delikatny, grzanie góra/ dół delikatne, Air Fry, para 100%, regeneracja z parą, fermentacja z parą, rozmrażanie z parą, grill z obiegiem powietrza z parą, podtrzymywanie ciepła z parą, termoobieg 4D z parą, grzanie góra/dół z parą
  • Regulacja temperatury: 30 °C – 250 °C
  • Steam Function Plus
  • Pojemność: 47 l

  Komfort:

  • Wyświetlacz dotykowy TFT Touchdisplay Plus
  • Zegar elektroniczny
  • Automatyczna propozycja temperatury
  • Kontrola nagrzewania
  • Szacowanie czasu zakończenia cyklu pieczenia
  • Termosonda
  • Wskaźnik aktualnej temperatury
  • System wspomagający wybór potrawy Asystent Dań
  • Termosonda PerfectRoast Plus
  • Czujnik pieczenia PerfectBake Plus
  • Automatyczne szybkie nagrzewanie
  • Steam Boost : dodaj 3 minuty intensywnego wyrzutu pary za jednym dotknięciem.
  • Stopnie intensywności wyrzutu pary: wysoki stopień, średni stopień, niski stopień
  • Oświetlenie LED, wyłącznik oświetlenia piekarnika
  • Wskaźnik zapełnienia pojemnika na wodę
  • Umiejscowienie generatora pary na zewnątrz komory
  • Dmuchawa chłodząca
  • Home Connect: możliwość podłączenia do sieci WLAN
  • Zawias drzwi u dołu
  • SoftOpen – delikatne otwieranie drzwi piekarnika
  • SoftClose – miękkie domykanie drzwi
  • Asystent Piekarnika ze sterowaniem głosowym. Urządzenie do sterowania głosowego nie jest częścią wyposażenia, należy je zainstalować (np. Amazon Alexa – obsługiwane języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski).
  • Wewnętrzna strona drzwi w pełni szklana

  Czyszczenie:

  • EcoClean Direct: powlekane ścianka tylna
  • Asystent czyszczenia (program) – czyszczenie parowe

  Bezpieczeństwo:

  • Niska temperatura drzwi
  • coolTouch door: panele szklane w drzwiach piekarnika 3 szt
  • Zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci
  • Wyłącznik bezpieczeństwa
  • Wskaźnik zalegania ciepła
  • Przycisk start/stop
  • Wyłącznik kontaktowy drzwi

  Drabinki piekarnika / prowadnice

  • Liczba poziomów drabinek: 3 szt
  • Prowadnice teleskopowe dostępne w ramach wyposażenia dodatkowego

  Wyposażenie standardowe:

  • blacha uniwersalna, pojemnik do gotowania na parze, nieperforowany, rozmiar M, pojemnik do gotowania na parze perforowany (XL), pojemnik do gotowania na parze, perforowany, rozmiar M , Ruszt

  Dane techniczne:

  • Długość przewodu sieciowego: 150 cm
  • Napięcia znamionowe: 220 – 240 V
  • Wartość całkowita przyłącza elektrycznego: 3.3 kW
  • Klasa efektywności energetycznej ( EU Nr. 65/2014): A+(w skali efektywności energetycznej od A+++ do D)
  • Zużycie energii dla cyklu w trybie tradycyjnym:0.73 kWh
  • Zużycie energii dla cyklu w trybie z włączonym wentylatorem:0.61 kWh
  • Liczba komór: 1
  • Źródło ciepła: elektryczne
  • Objętość:47 l

  Wymiary:

  • Wymiary (WxSxG): 455 mm x 594 mm x 548 mm
  • Wymiary niszy (WxSxG): 450 mm – 455 mm x 560 mm – 568 mm x 550 mm
  • “Należy zachować wymiary i uwzględnić wskazówki montażowe zgodnie z rysunkiem montażowym”

  Wyposażenie dodatkowe (opcjonalne):

  • HEZ530000 Blachy połówkowe, HEZ531010 :, HEZ532010 :, HEZ617000 Forma do pieczenia pizzy, HEZ629070 Blacha Air Fry i do grillowania, HEZ631070 :, HEZ632070 :, HEZ636000 Brytfanna szklana, HEZ638D00 Prowadnice teleskop. 1 pozio. VarioClip, HEZ660050 :, HEZ660060 :, HEZ664000 :, HEZ66D52 :, HEZ915003 Szklane naczynie do pieczenia, HEZG0AS00 Kabel zasilający 3 m

  Dane techniczne:

  • Typ budowy: Do zabudowy
  • Otwieranie drzwi: Opadanie
  • Wymagana przestrzeń instalacyjna (WxSxG): 450-455 x 560-568 x 550 mm
  • Wymiary urządzenia: 455 x 594 x 548 mm
  • Wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm):  520 x 650 x 690 mm
  • Materiał panelu sterowania:  Szkło
  • Materiał drzwi: Szkło
  • Masa netto: 36.9 kg
  • Długość kabla przyłączeniowego: 150.0 cm
  • Kod EAN: 4242005326143
  • Natężenie (A): 16 A
  • Napięcie (V):  220-240 V
  • Częstotliwość (Hz):  50; 60 Hz
  • Rodzaj wtyczki: Wtyczka Schuko/Gardy z uziemieniem
  • Liczba komór – DYREKTYWA (2010/30/WE): 1
  • Pojemność użytkowa (komory) – NOWA DYREKTYWA (2010/30/EC): 47 l
  • Klasa efektywności energetycznej: A+
  • Zużycie energii dla cyklu w trybie z włączonym wentylatorem:  0.73 kWh/cykl
  • Zużycie energii na cykl przy termoobiegu – (2010/30/EC):  0.61 kWh/cykl
  • Wskaźnik efektywności energetycznej (2010/30/EC): 81.3 %
  • Zawarte akcesoria: 1 x Ruszt, 1 x Brytfanka (blacha) uniwersalna, 1 x Pojemnik do gotowa. na parze perfor., XL, 1 x Pojemnik do gotowan. na parze perfor., M, 1 x Pojemnik do goto. na parze  nieperfor., M
  Piekarnik Bosch CSG7364B1 Czarny, kompaktowy z parowarem Piekarniki parowe - Ekspert-AGD.com 91

  Informacje dodatkowe

  Kolor

  Czarny

  Klasa energetyczna

  A+

  Czyszczenie

  Para

  Termoobieg

  Tak

  Termosonda

  Tak

  Grill

  Tak

  Gwarancja

  Producenta – 2 lata

  Sposoby płatności

  1. Przelew tradycyjny na rachunek bankowy Sprzedawcy (PKO Bank Polski nr konta 60 1440 1127 0000 0000 0226 6458 - Uwaga! w tytule koniecznie wpisz numer zamówienia),
  2. Przelew elektroniczny (natychmiastowy) za pośrednictwem Systemu Płatności Internetowych PayPro SA - Przelewy24.pl,
  3. BLIK za pośrednictwem Systemu Płatności Internetowych PayPro SA - Przelewy24.pl,
  4. Płatność kartą Visa, MasterCard lub Maestro za pośrednictwem Systemu Płatności Internetowych PayPro SA - Przelewy24.pl,
  5. Za pobraniem - tj. płatność gotówką przy odbiorze w momencie dostarczenia towaru przez Kuriera (bez dodatkowej opłaty).

  Dostępność

  1.  W magazynie (Dostępny) - skompletowanie i przygotowanie do wysyłki wynosi do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania środków na naszym koncie lub w przypadku przesyłki pobraniowej.
  2.  Produkt dostępny na zamówienie - termin realizacji zamówienia uzależniony jest od terminu dostarczenia Produktu przez producenta lub importera do naszego magazynu (prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia indywidualnego terminu realizacji zamówienia). Produkty wysyłamy niezwłocznie po otrzymaniu ich od producenta.

  Dostawa

  1. Dostawa przez firmę kurierską (Rohlig Suus, DPD) zazwyczaj zajmuje 1-2 dni robocze od momentu wysyłki.
  2. Odbiór osobisty towaru w siedzibie firmy na ul. Opolskiej 60, 31-277 Kraków lub na ul. Zakopiańskiej 56 lokal 54, 30-418 Kraków, po wcześniejszym umówieniu się przez telefon lub e-mail.

  Jeśli dokonasz zakupu, pamiętaj: potwierdź odbiór od kuriera, rozpakuj przesyłkę i sprawdź w obecności kuriera czy przesyłka nie posiada uszkodzeń i czy jest zgodna z zamówieniem, jeżeli stwierdzisz nieprawidłowości spisz z kurierem protokół szkody, zrób zdjęcia oraz niezwłocznie poinformuj nas o tym wysyłając maila na adres: sklep@ekspert-agd.com

  Inne Produkty w tej kategorii