Piekarnik Siemens CM778GNB1B Czarny, kompaktowy z mikrofalą


11699,00 

Inteligentny piekarnik z funkcją mikrofal z Asystentem Piekarnika i sterowaniem głosowym  dla intuicyjnego sterowania, i wygodnego czyszczenia activeClean.

Dostępność: Na zamówienie - czas realizacji zależny od aktualnej dostępności towaru u producenta Kod produktu: CM778GNB1B Kategoria: EAN: 4242003901311Stan produktu: Nowy Gwarancja: Producenta - 2 lata

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

produkty bezpośrednio od producenta

BEZPIECZNE i WYGODNE PŁATNOŚCI

Przelewy24 (szybki przelew, BLIK, VISA, MasterCard), przelew tradycyjny, pobranie

ZAPYTAJ O PRODUKT / NEGOCJUJ CENĘ

  Pytanie o produkt / Negocjuj cenę

  Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres e-mail.
  * - Pole wymagane
  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularzu kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądanie zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Tomasz Działach FM KUCHNIE ul. Opolska 60, 31-277 Kraków.
  Płatności obsługuje Przelewy24

  Przedłużona gwarancja EasyProtect®

  Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

  dowiedz się więcej

  Opis

  Kompaktowy piekarnik do zabudowy z mikrofalą Siemens CM778GNB1B Czarny Seria iQ700

  Inteligentny piekarnik z funkcją mikrofal z Asystentem Piekarnika i sterowaniem głosowym dla intuicyjnego sterowania, i wygodnego czyszczenia activeClean.

  • Home Connect ze zdalnym sterowaniem i monitorowaniem – Uwolnij pełen potencjał swojego inteligentnego piekarnika.
  • Świat przepisów: Sięgaj po inspiracje dopasowane do swoich preferencji.
  • TFT-Touchdisplay Pro – Duży kolorowy wyświetlacz dotykowy dla komfortowej obsługi.
  • cookControl Pro – Doskonałe rezultaty, niezależnie od przepisu i wymagań.
  • humidClean Plus – łatwe i szybkie czyszczenie. Zabrudzenie zmiękczane jest uprzednio wodą z detergentem, które następnie można wytrzeć ściereczką.

  Home Connect ze zdalnym sterowaniem i monitorowaniem

  Chcesz uwolnić pełen potencjał swojego piekarnika? Wystarczy połączyć go z zarejestrowanym kontem Home Connect (www.home-connect.com), aby sterować jego działaniem z dowolnego miejsca i korzystać zdalnie z serwisu – nawet głosowo za pomocą Amazon Alexa lub Google Assist. Uruchamiaj i kończ cykl pracy piekarnika kiedy chcesz, zmieniaj ustawienia i zarządzaj ulubionymi programami – bez konieczności przebywania w kuchni. Ustawienia są przekazywane z aplikacji bezpośrednio do piekarnika, a po zakończeniu programu otrzymujesz powiadomienia push. Pobierając pojawiające się aktualizacje oprogramowania zyskujesz dostęp do nowych możliwości. Ciesz się gotowaniem na swoich warunkach.

  Piekarnik Siemens CM778GNB1B Czarny, kompaktowy z mikrofalą Piekarniki z funkcją mikrofali - Ekspert-AGD.com 56

  Odkryj nieograniczony świat znakomitych przepisów.

  Eksperymentowanie z nowymi przepisami z książki kucharskiej może być rozczarowujące bez dokładnych parametrów odnośnie temperatury i czasu pieczenia. Teraz Home Connect wyręczy Ciebie ze zgadywania. Dzięki pełnemu dostępowi do świata ekscytujących przepisów Home Connect prześle optymalne ustawienia wybranych przepisów bezpośrednio do piekarnika. Wystarczy na smartfonie wybrać danie spośród wielu kolekcji przepisów w aplikacji Home Connect oraz w aplikacji partnerskiej Foodfittery, a piekarnik automatycznie ustawi optymalny tryb grzania, temperaturę oraz czas pieczenia dla Ciebie. Oczywiście możesz zapisać ulubione przepisy w aplikacji Home Connect dla łatwego dostępu. Ciesz się łatwością przyrządzania najbardziej wymagających posiłków. Aby skorzystać z tych udogodnień, wystarczy połączyć piekarnik z zarejestrowanym kontem Home Connect.

  Piekarnik Siemens CM778GNB1B Czarny, kompaktowy z mikrofalą Piekarniki z funkcją mikrofali - Ekspert-AGD.com 57

  TFT-Touchdisplay Pro – dla czytelnej i wygodnej nawigacji delikatnym muśnięciem.

  Z przyjazną dla użytkownika konfiguracją menu, nawigacją delikatnym muśnięciem i dużym, maksymalnie czytelnym kolorowym ekranem, wyświetlacz TFT-Touchdisplay Pro pozwala sterować piekarnikiem wyjątkowo łatwo i wygodnie. Intuicyjna nawigacja po rozbudowanym menu pomaga w pełni wykorzystać potencjał urządzenia.

  Piekarnik Siemens CM778GNB1B Czarny, kompaktowy z mikrofalą Piekarniki z funkcją mikrofali - Ekspert-AGD.com 58

  varioSpeed – udane gotowanie w krótszym czasie.

  Zyskaj więcej czasu na kulinarną kreatywność. Funkcja varioSpeed inteligentnie łączy funkcje grzania klasycznego i mikrofalowego dla skrócenia czasu gotowania nawet do 50% – bez obniżenia jakości i smaku potraw. Udane gotowanie stało się teraz o wiele szybsze.

  Piekarnik Siemens CM778GNB1B Czarny, kompaktowy z mikrofalą Piekarniki z funkcją mikrofali - Ekspert-AGD.com 59

  cookControl Pro – automatyczna perfekcja w przyrządzaniu posiłków.

  Martwi Cię, czy Twoje potrawy nie zostaną przegotowane? Fabrycznie zainstalowane w piekarniku programy automatyczne gwarantują idealne przyrządzanie wszelkich potraw. Wystarczy wybrać odpowiedni program na przyjaznym wyświetlaczu TFT, a czujniki piekarnika zajmą się kontrolą całego procesu. Wybierając z różnych propozycji pożądany efekt, idealnie dostosujesz potrawę do swoich wymagań i czasu. Piekarnik automatycznie zastosuje właściwe ustawienia i funkcje oraz wyłączy się, gdy danie będzie gotowe. Gotowanie to teraz czas relaksu. Niebawem, dzięki połączeniu piekarnika z zarejestrowanym kontem Home Connect, będzie można pobrać jeszcze więcej programów.

  Piekarnik Siemens CM778GNB1B Czarny, kompaktowy z mikrofalą Piekarniki z funkcją mikrofali - Ekspert-AGD.com 60

  Termoobieg 4D

  Równomierne pieczenie bywało trudne, ale to już przeszłość. Przy użyciu Termoobiegu 4D innowacyjny wentylator szybko i wydajnie rozprowadza ciepło w całym piekarniku. Umieść blachy na dowolnym poziomie i uzyskaj idealnie upieczone i przyrumienione dania. Albo piecz ciasteczka na wszystkich czterech poziomach naraz i ciesz się świetnymi wynikami.

  Piekarnik Siemens CM778GNB1B Czarny, kompaktowy z mikrofalą Piekarniki z funkcją mikrofali - Ekspert-AGD.com 61

  Technologia Inwerterowa – stała moc mikrofal do stopniowego podgrzewania żywności.

  Chcesz podgrzać posiłek w kuchence mikrofalowej bez utraty jakości i smaku? Modele z inwerterem gwarantują utrzymanie stałej mocy na odpowiednim poziomie, podgrzewając żywność stopniowo i delikatnie. Teraz możesz cieszyć się najwłaściwszym sposobem przyrządzania Twoich dań.

  Piekarnik Siemens CM778GNB1B Czarny, kompaktowy z mikrofalą Piekarniki z funkcją mikrofali - Ekspert-AGD.com 62

  roastingSensor Plus – zawsze perfekcyjne pieczenie.

  Martwisz się, czy Twoje pieczyste będzie udane? Podczas przyrządzania mięsa, drobiu czy ryb, czujnik roastingSensor Plus precyzyjnie mierzy temperaturę w trzech różnych punktach pieczonej potrawy. Gwarantuje to doskonały rezultat i pozwala na bieżąco śledzić postęp pieczenia. Home Connect informuje Cię o szacowanym czasie trwania cyklu, aby za każdym razem uzyskać idealnie soczystą pieczeń z chrupiącą skórką. Dla korzystania z przewidywanego czasu pieczenia z roastingSensor Plus, wystarczy połączyć piekarnik z zarejestrowanym kontem Home Connect.

  Piekarnik Siemens CM778GNB1B Czarny, kompaktowy z mikrofalą Piekarniki z funkcją mikrofali - Ekspert-AGD.com 63

  bakingSensor Plus i roastingSensor Plus – perfekcyjne efekty pieczenia ciast i mięs za każdym razem.

  Obawiasz się, że Twój chleb lub mięso nie upieką się idealne? Teraz pieczenie ciast, mięsa, drobiu czy ryb jest łatwe jak nigdy dotąd. Czujnik bakingSensor Plus mierzy poziom wilgotności w piekarniku podczas w pełni automatycznego procesu pieczenia, gwarantując zawsze doskonałe rezultaty. Natomiast roastingSensor Plus dokładnie mierzy temperaturę w trzech różnych punktach pieczonego mięsa. Dzięki Home Connect otrzymujesz na bieżąco informacje o szacowanym czasie pieczenia. Dla przewidywania czasu pieczenia z bakingSensor Plus i roastingSensor Plus wystarczy połączyć piekarnik z zarejestrowanym kontem Home Connect.

  Piekarnik Siemens CM778GNB1B Czarny, kompaktowy z mikrofalą Piekarniki z funkcją mikrofali - Ekspert-AGD.com 64

  activeClean® – automatyczne samoczyszczenie piekarnika.

  Zapomnij na dobre o ręcznym czyszczeniu piekarnika. Dzięki funkcji activeClean® Twój piekarnik czyści się teraz sam. Wystarczy usunąć luźne zabrudzenia, a piekarnik zajmie się resztą. Za naciśnięciem przycisku wysoka temperatura zamieni w popiół wszystkie zanieczyszczenia z pieczenia, smażenia i grillowania. Wytrzyj wnętrze do czysta wilgotną szmatką i gotowe.

  Piekarnik Siemens CM778GNB1B Czarny, kompaktowy z mikrofalą Piekarniki z funkcją mikrofali - Ekspert-AGD.com 65

  Czyszczenie humidClean Plus – łatwe i szybkie czyszczenie piekarnika.

  Szybkie czyszczenie w dogodnej chwili: czyszczenie za pomocą humidClean Plus jest prostsze niż kiedykolwiek. Wystarczy umieścić ok. 400ml wody i kroplę detergentu do mycia naczyń na dnie schłodzonego piekarnika. Nastaw odpowiedni program czyszczenia humidClean Plus, a piekarnik zajmie się resztą. Jak tylko program się zakończy możesz łatwo usunąć zmiękczone zabrudzenie za pomocą ściereczki lub miękkiej szczoteczki.

  Piekarnik Siemens CM778GNB1B Czarny, kompaktowy z mikrofalą Piekarniki z funkcją mikrofali - Ekspert-AGD.com 66

  fastPreheat – rozgrzej szybko piekarnik coolStart – pomiń nagrzewanie przy mrożonkach.

  Funkcja fastPreheat szybko nagrzewa piekarnik, natomiast coolStart przyspiesza przyrządzanie mrożonych dań poprzez eliminację wstępnego nagrzewania – dzięki temu Twoje potrawy są gotowe dokładnie w czasie podanym na opakowaniu. Obie inteligentne funkcje przydają się świetnie, gdy goni Cię czas.

  Piekarnik Siemens CM778GNB1B Czarny, kompaktowy z mikrofalą Piekarniki z funkcją mikrofali - Ekspert-AGD.com 67

  Zawsze i wszędzie możesz liczyć na nasze wsparcie

  Instalacja nowego piekarnika bywa prawdziwym wyzwaniem. Z aplikacją Home Connect poznanie funkcjonowania piekarnika jest równie łatwe, jak przyrządzenie mrożonej pizzy. Interaktywna instrukcja obsługi pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązania, porady i wskazówki pomocne dla pełnego wykorzystaniu możliwości piekarnika. A w przypadku problemów, możesz po prostu skorzystać ze zdalnej diagnostyki, która wskaże Ci dalsze postępowanie. Za Twoją zgodą dział Obsługi Klienta Siemens zyskuje dostęp do urządzenia i tą drogą jest w stanie znaleźć i naprawić błąd. Aby korzystać z tych dogodności, wystarczy połączyć piekarnik z zarejestrowanym kontem Home Connect.

  Piekarnik Siemens CM778GNB1B Czarny, kompaktowy z mikrofalą Piekarniki z funkcją mikrofali - Ekspert-AGD.com 68

  System softMove – delikatne otwieranie i zamykanie drzwi urządzenia.

  Drzwi otwierają się i zamykają lekko i cicho dzięki zastosowaniu systemu softMove z mechanizmem wytłumiającym. Wygodna obsługa drzwi eliminuje trzaskanie i nie wymaga silnego dociśnięcia – zamkniesz je łatwo nawet przy zajętych rękach.

  Piekarnik Siemens CM778GNB1B Czarny, kompaktowy z mikrofalą Piekarniki z funkcją mikrofali - Ekspert-AGD.com 69

  Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą przedstawiać inny model produktu w stosunku do opisywanego.

  Specyfikacja urządzenia

  Typ piekarnika / rodzaje grzania:

  • Piekarnik kompaktowy z mikrofalą do zabudowy z 21 funkcjami grzania: termoobieg 4D, grzanie góra/dół, grill z obiegiem powietrza, grill o dużej powierzchni, grill o małej  powierzchni, funkcja Pizza, funkcja coolStart, grzanie dolne, grzanie intensywne, gotowanie w niskiej temperaturze, podgrzewanie, suszenie, podtrzymywanie ciepła, termoobieg delikatny, grzanie góra/ dół delikatne, mikrofale, termoobieg 4D + mikrofale, Grzanie góra/ dół + mikrofale, grill + mikrofale, grill o małej powierzchni + mikrofale, grill z obiegiem powietrza + mikrofale
  • Maksymalna moc: 900 W; 5 poziomów mocy mikrofal (90 W,180 W,360 W,600 W, boost) z Inwerter
  • Inteligentna technologia inwertera: maksymalna moc regulowana jest podczas dłuższej pracy do 600 W.
  • Regulacja temperatury w zakresie 30 °C – 300 °C
  • Pojemność: 45 l

  Design:

  • Obsługa sensorowa
  • Wnętrze piekarnika: emalia antracytowa titanGlanz

  Komfort:

  • Asystent Piekarnika ze sterowaniem głosowym. Urządzenie do sterowania głosowego nie jest częścią wyposażenia, należy je zainstalować (np. Amazon Alexa – obsługiwane języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski).
  • Wyświetlacz dotykowy TFT touchDisplay Pro
  • Zegar elektroniczny
  • Automatyczna propozycja temperatury
  • Kontrola nagrzewania Szacowanie czasu zakończenia cyklu pieczenia termosonda Wskaźnik aktualnej temperatury
  • Zawias drzwi u dołu
  • softMove: delikatne otwieranie i domykanie drzwi Zawias drzwi: wytłumiony
  • cookControl Pro: programy automatyczne
  • Termosonda roastingSensor Plus
  • Czujnik pieczenia bakingSensor Plus
  • Automatyczne szybkie nagrzewanie
  • Funkcja coolStart
  • Oświetlenie LED, wyłącznik oświetlenia piekarnika
  • Dmuchawa chłodząca
  • Home Connect: możliwość podłączenia do sieci WLAN

  Czyszczenie:

  • Automatyczny system samoczyszczenia activeClean – czyszczenie pirolityczne
  • humidClean: czyszczenie parowe

  Bezpieczeństwo:

  • Bardzo niska temperatura drzwi piekarnika
  • coolTouch door: panele szklane w drzwiach piekarnika 4 szt
  • Elektroniczna blokada drzwi
  • Zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci Wyłącznik bezpieczeństwa Wskaźnik zalegania ciepła Przycisk start/stop Wyłącznik kontaktowy drzwi

  Drabinki piekarnika / prowadnice

  • Liczba poziomów drabinek: 3 szt
  • prowadnica teleskopowa na 1 poziomie, odpowiednie do czyszczenia pyrolitycznego, standardowe wysuwanie

  Wyposażenie standardowe:

  • blacha uniwersalna, ruszt kombinowany

  Dane techniczne:

  • Długość przewodu sieciowego: 150 cm
  • Napięcia znamionowe: 220 – 240 V
  • Wartość całkowita przyłącza elektrycznego: 3.6 kW

  Wymiary:

  • Wymiary (WxSxG): 455 mm x 594 mm x 548 mm
  • Wymiary niszy (WxSxG): 450 mm – 455 mm x 560 mm – 568 mm x 550 mm
  • “Należy zachować wymiary i uwzględnić wskazówki montażowe zgodnie z rysunkiem montażowym”

  Wyposażenie dodatkowe (opcjonalne):

  • HZ327000 Kamień i łopatka do piecz. pizzy, chleba, HZ531010 :, HZ532010 :, HZ617000 Forma do pieczenia pizzy, HZ629070 Blacha do grilowania, HZ631070 :, HZ632070  Forma uniwersalna, HZ634000 :, HZ636000 Forma szklana, HZ664000 :, HZ66X600 :, HZ66X650 :, HZ915003 Brytfanka szklana o poj. 5,4 L

  Dane techniczne:

  • Funkcje dodatkowe: Tryb kombinowany
  • Rodzaj sterowania: Elektroniczne
  • Wymiary urządzenia: 455 x 594 x 548 mm
  • Wymiary wewnętrzne:  237.0 x 480 x 392.0 mm
  • Długość kabla przyłączeniowego: 150.0 cm
  • Masa netto:  37.5 kg
  • Masa brutto (kg): 40.6 kg
  • Kod EAN: 4242003901311
  • Maksymalna moc: 900 W
  • Moc przyłączeniowa:  3600 W
  • Natężenie (A):  16 A
  • Napięcie (V): 220-240 V
  • Częstotliwość (Hz):  50; 60 Hz
  • Rodzaj wtyczki:  brak wtyczki (podłączenie elektryczne przez elektryka)
  Piekarnik Siemens CM778GNB1B Czarny, kompaktowy z mikrofalą Piekarniki z funkcją mikrofali - Ekspert-AGD.com 70

  Informacje dodatkowe

  Kolor

  Czarny

  Czyszczenie

  Para

  Termoobieg

  Tak

  Termosonda

  Tak

  Grill

  Tak

  Mikrofale

  Tak

  Gwarancja

  Producenta – 2 lata

  Sposoby płatności

  1. Przelew tradycyjny na rachunek bankowy Sprzedawcy (PKO Bank Polski nr konta 60 1440 1127 0000 0000 0226 6458 - Uwaga! w tytule koniecznie wpisz numer zamówienia),
  2. Przelew elektroniczny (natychmiastowy) za pośrednictwem Systemu Płatności Internetowych PayPro SA - Przelewy24.pl,
  3. BLIK za pośrednictwem Systemu Płatności Internetowych PayPro SA - Przelewy24.pl,
  4. Płatność kartą Visa, MasterCard lub Maestro za pośrednictwem Systemu Płatności Internetowych PayPro SA - Przelewy24.pl,
  5. Za pobraniem - tj. płatność gotówką przy odbiorze w momencie dostarczenia towaru przez Kuriera (bez dodatkowej opłaty).

  Dostępność

  1.  W magazynie (Dostępny) - skompletowanie i przygotowanie do wysyłki wynosi do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania środków na naszym koncie lub w przypadku przesyłki pobraniowej.
  2.  Produkt dostępny na zamówienie - termin realizacji zamówienia uzależniony jest od terminu dostarczenia Produktu przez producenta lub importera do naszego magazynu (prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia indywidualnego terminu realizacji zamówienia). Produkty wysyłamy niezwłocznie po otrzymaniu ich od producenta.

  Dostawa

  1. Dostawa przez firmę kurierską (Rohlig Suus, DPD) zazwyczaj zajmuje 1-2 dni robocze od momentu wysyłki.
  2. Odbiór osobisty towaru w siedzibie firmy na ul. Opolskiej 60, 31-277 Kraków lub na ul. Zakopiańskiej 56 lokal 54, 30-418 Kraków, po wcześniejszym umówieniu się przez telefon lub e-mail.

  Jeśli dokonasz zakupu, pamiętaj: potwierdź odbiór od kuriera, rozpakuj przesyłkę i sprawdź w obecności kuriera czy przesyłka nie posiada uszkodzeń i czy jest zgodna z zamówieniem, jeżeli stwierdzisz nieprawidłowości spisz z kurierem protokół szkody, zrób zdjęcia oraz niezwłocznie poinformuj nas o tym wysyłając maila na adres: sklep@ekspert-agd.com

  Inne Produkty w tej kategorii